Rezydencja Za Strugiem

Chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku? Malownicze krajobrazy wywołują u Ciebie pozytywne wibracje? Jeśli lubisz przestrzeń, komfort i beztroskę to Rezydencja Za Strugiem będzie idealnym wyborem na wypoczynek w każdym terminie.

Rezydencja Za Strugiem to kompleks 14 nowoczesnych apartamentów składających się
z kuchni, salonu, sypialni i łazienki, obejmujących powierzchnię od 28 do 42 m2.   Każdy apartament, usytuowany na jednej z czterech kondygnacji, posiada jeden lub dwa balkony
z widokiem na tatrzańską panoramę, w tym Giewont i Gubałówkę. Jasne, przytulne
i komfortowe przestrzenie zapewnią Ci odpoczynek, a subtelne elementy regionalne wieńczące wnętrza wprowadzą ducha Podhala. Goście mogą bezpiecznie zaparkować samochód w podziemnym garażu.  

Rezydencja Za Strugiem jest usytuowana w zacisznym zakątku Zakopanego, skąd szybko można dotrzeć na najsłynniejszą ulicę zimowej stolicy Podhala – Krupówki (1200 m)samochodem lub na pieszo naszym skrótem  (900 m) słynną ul. Kościeliską, gdzie za sprawą zabytkowej góralskiej zabudowy poczujesz klimat dawnego Zakopanego. Nieopodal obiektu znajdują się również dwie stacje narciarskie – Harenda i Polana Szymoszkowa oraz szlaki turystyczne wiodące m.in. na Giewont, czy też do malowniczej Doliny Strążyskiej.

Zobacz obiekt i wybierz apartament dla siebie